fbpx

Najčastejšie kladené otázky a odpovede

Prenajímam si oblečenie alebo doplnky, ktoré nosili iný ľudia?

Každý kus oblečenia a doplnkovk prechádza profesionálnym procesom čistenia.

Čo ak nestihnem vrátiť produkt včas?

Je dôležité, aby ste produkt vrátili počas doby výpožičky, pretože mnohé položky majú rezervácie. Ak z akéhokoľvek dôvodu nemôžete vrátiť požičaný produkt do plánovaného dátum návratu, kontaktujte nás e-mailom na info@beunique.sk
Avšak,vyhradzujeme právo účtovať poplatok za omeškanie 10 EUR za každý deň po poslednom dni vášho prenájmu.

Na ako dlho si možem prenajať produkt ?

Produkt si môžete prenajať na ľubovoľný počet dní avšak minimálna dĺžka prenájmu je 5 dní. Prvý dňom prenájmu sa ráta deň prevzatie produktu od kuriéra a posledný deň prenájmu sa považuje deň prevzatia produktu kurérom.

Ako viem že je produkt dostupný v mojom určenom termíne a je mojá objednávka potvrdená ?

Po objednaní položky nájdite e-mail s potvrdením rezervácie.

Čo ak zistím, že mi prenajaté oblečenie alebo doplnok nevyhovuje alebo nesedí ?

Pokiaľ ste si prenajali tovar, ktorý Vám nesedí alebo nie je úplne podľa Vaších predstáv, vrátime Vám peniaze.ale je nutné dodržať tieto základné podmienky:Tovar musí byť odoslaný najneskôr ďalší deň po fyzickom prevzatí zásielky. Tovar musí byť kompletný, neporušený, nepoužitý, opatrený visačkami pre kontrolu použitia. Tovar nesmie byť zaslaný na dobierku, v takomto prípade nebude prevzatý!

Prečo je na mojej kreditnej/debetnej karte dodatočný poplatok?

Ide o dočasnú kauciu depozit, ktorá je zrušená pri vrátení nepoškodeného produktu včas a bez poškodenia.

Čo je to kaucia-depozit.

Položky nad určitú hodnotu vyžadujú prenajímateľov, aby zaplatili kauciu-depozit. Ide o vratný poplatok, ktorý je potrebné zaplatiť oddelene od poplatku za prenájom. Bezpečnostná záloha je uložená na vašej karte počas celého trvania prenájmu a je uvoľnená po bezpečnom vrátení položky. Prevádzkovateľ stránky www.beunique.sk si vyhradzuje právo účtovať túto sumu kedykoľvek, ak je nahlásené poškodenie, strata alebo omeškanie.

Návrat hore